• Akcja "Szkoły pełne talentów"

• Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej szkoły w akcji Lidla – „Szkoły pełne talentów”. Przy okazji zakupów za minimum 50 zł, wystarczy przy kasie odebrać kupon „Talenciak” i dostarczyć do szkoły. Tu już czekają przygotowane skrzynki. Zbierając Talencieki szkoła ma szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród i wyposażenie szkoły.

Szczegóły na stronie internetowej www.lidl.pl/szkoly

Zapraszamy!

•

Dnia 5 września 2022 r. przedszkolaki oraz uczniowie klasy pierwszej gościły u siebie Dzielnicowego z Posterunku Policji w Grębowie, który przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz przybliżył dzieciom specyfikę pracy policjanta. Rozmowy odbyły się na temat konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego, zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, utrwalono znajomość niektórych znaków drogowych. Funkcjonariusz pokazał swoje wyposażenie i umundurowanie, które jest niezbędne podczas wykonywanej służby -  co wzbudziło wielkie zainteresowanie ze strony dzieci.

W ramach utrwalenia zasad bezpieczeństwa na drodze, grupa 5-6 latków pod opieką Pani Elżbiety Grudzień oraz Maluchy z Panią Agnieszką Tonderys nauczyli się jak prawidłowo przechodzić przez jednię na pasach drogowych.

Nauczyciele oraz dzieci składają serdeczne podziękowania Panu policjantowi z Posterunku Policji w Grębowie za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.

• Witaj Szkoło

• 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Była to wyjątkowa uroczystość połączona z otwarciem nowo wyremontowanego przedszkola. Znajdują się tu dwie sale (jedna dla 3-4 latków, druga dla 5-6 latków) oddzielone od szkoły szklanym przepierzeniem. Jest tu też śliczna, przystosowana dla maluchów  łazienka z dwoma toaletami i prysznicem. W przedszkolu dzieci mają zapewnione pełne wyżywienie. Godziny otwarcia przedszkola i świetlicy będą dostosowane do oczekiwań i zapotrzebowania rodziców. W naszej uroczystości uczestniczył Wójt Gminy Kazimierz Skóra, który dokonał przecięcia wstęgi. Jesteśmy bardzo wdzięczni, za te ogromne środki zainwestowane w nasze przedszkole, a co za tym idzie w rozwój i przyszłość naszych uczniów.  Dziękujemy!